Chemia technicznaPŁYN HAMLCOWY DEXWAL (0,5L) DOT-4


Płyn hamulcowy DOT-4 przeznaczony jest do wykorzystania w hamulcach i sprzęgłach hydraulicznych wszystkich rodzajów samochodów.

PŁYN HAMULCOWY TRW (0,5L) DOT-4


TRW DOT-4 to syntetyczny płyn hamulcowy, stosowany w układach hamulcowych i systemach sprzęgieł hydraulicznych samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, przyczep i motocykli.

Jest polecany do wszystkich hamulców tarczowych i bębnowych z wyjątkiem systemów, dla których producent dopuszcza tylko produkty na bazie mineralnej.SILIKON SPRAY WURTH (500ml)

Trwale chroni, konserwuje, smaruje oraz izoluje tworzywa sztuczne i gumowe. Zapobiega kruszeniu się i powstawaniu skrzypiących dźwięków szczególnie w miejscach tarcia różnych materiałów np. metal/plastik. Szczególnie przydatny jest w przypadku połączeń np. przewodów gumowych. Poprawia wygląd przedmiotów tworząc wrażenie wysokiego połysku, szczególnie na tworzywach sztucznych. Chroni przed osadzaniem się brudu i pomaga w czyszczeniu. Chroni styki elektryczne przed wilgocią.

Zastosowanie:
– zderzaki,
– radiatory chłodnic,
– listwy ochronne,
– prowadnice z tworzyw sztucznych,
– uszczelki gumowe (np. drzwiowe),
– gumowe pokrycia i przewody.
ŚRODEK ANTYPOŚLIZGOWY DO PASKÓW KLINOWYCH WURTH (400 ml)

Środek pozwala uniknąć konieczności mechanicznego naciągania paska, gdy pojawią się piski, wynikające z jego poślizgu na skutek gromadzenia się wilgoci lub nieznacznego rozciągnięcia sie paska na skutek jego normalnej pracy.

Zapobiega poslizgowi, nie twardnieje na powierzchni paska..KLEJ LOCTITE 401 (3g) UNIWERSALNY I BŁYSKAWICZNY

LOCTITE 401 – jest jednoskładnikowym, szybko utwardzającym się klejem cyjanoakrylowym o niskiej lepkości. Przeznaczony jest do materiałów trudnych do klejenia.

TYPOWE ZASTOSOWANIA:
– szybkie klejenie wielu metali, tworzyw i elastomerów;
– szczególnie przydatny do klejenia materiałów porowatych lub chłonnych takich jak drewno, papier, skóra lub tkanina.